WordPress

Neden WordPress?

İçerik Yönetim Sistemi ya da kısa söylenen adıyla CMS, adından da anlaşılacağı gibi İnternet sitenizin içeriğini kimselere bağımlı olmaksızın kolayca yönetebileceğiniz bir yazılımdır. WordPress bu altyapılar arasında dünyada en çok kullanılan ve açık kaynak olması sebebiyle uygulama geliştirilmesine en yatkın olan altyapıdır. Bunun yanı sıra kurgulanması aşamasında SEO diye tabir edilen arama motoru optimizasyonu yönünden özellikle Google ve YANDEX dostu olması, sitenizin ADWORDS ve Organik arama motoru çalışmalarında ciddi bir maliyet avantajı sunmaktadır.

 

 


Neden Uluslararası İnteraktif?

Bizler yılların getirdiği PHP ve WordPress Development (yazılım geliştirme) tecrübesiyle gerek hazır temalarda tasarım implantasyonu, gerekse sıfırdan size özel tema tasarımlarında, işinize özel widget ya da uygulama geliştirilmesi aşamasında kusursuz ve sürekli hizmet alabileceğiniz bir WordPress partneri konumundayız.

PROJE SÜRECİMİZ


Tema Kurulumu

Hazır olarak kullanım hakkı satın alınan ya da size özel tasarım ve CSS kodlaması yapılan temanın kurulumunu gerçekleştirilip DEMO konumuna getiriyoruz.

1

Yazılım & Uygulamalar

WordPress sitenizin olmazsa olmazı konumundaki premium uygulamaları temanıza kuruyoruz

2

İÇERİK Tasarımı

Elinizde mevcut değilse, sitenize özel içeriklerini oluşturup rakiplerinizin önünde olmanızı garanti altına alıyoruz.

4

Google SEO

Projenize özel ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulan SEO (Arama Motoru - Google Optimizasyonu) yol haritanızı çiziyor ve giriş çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

5


WordPress Tema Kişiselleştirmesi

Bize göre kullanıcı dostu olması ve Arama Motorları tarafından kabul görmesi nedeniyle projelerimizde sıklıkla kullandığımız WordPress, güçlü olduğumuz ve “Siz hayal edin yeter” demekten çekinmediğimiz bir altyapı konumundadır. Bu denli iddialı olduğumuz bir altyapının kişiselleştirilmesi aşamasında ise yılların getirdiği Know How sayesinde ihtiyçlarınıza terzi işi çözümler sunabilen bir yapıdayız. İşinizin gerektirdiği özel uygulamalar, günümüz İnternet dünyasının olmazsa olmazı “Responsive yani Mobil Uyumlu Web Tasarımı” kriterlerini karşılayan tasarımlar ile işletmenizi 21. Yüzyılın İnternet kriterlerin sahip bir biçimde web üzerinde temsil edilir bir hale getiriyoruz.

SUNDUĞUMUZ WORDPRESS HİZMETLERİ


Wordpress ve Tema Kurulumu

WordPress ve lisanslı premium tema kurulumunuzu gerçekleştiriyor ve demo içerikleri ile yayın öncesi konumuna getiriyoruz. Size sadece temayı seçmek ve geriye yaslanmak düşüyor.


WordPress SEO

WordPress konusunda yılların getirdiği uzmanlıkla, şeffaflık ilkemize sadık kalarak, sonuçları kolayca görebileceğiniz raporlama uygulamalarımızla projenize özel SEO hizmeti sunuyoruz. WBu sayede İnternet siteniz Google ve YANDEX gibi arama motorlarında rakiplerinizin önünde çıkarak cironuza doğrudan katkıda bulanabilir oluyor.İçerik Tasarımı

İçerik yol haritanızın işinize özel olarak oluşturulmasını müteakiben yazılı ve görsel içeriklerinizin tasarımını, anahtar sözcük ve SEO altyapısını da göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.


WordPress Güvenlik Hizmeti

WordPress kurmak kolaydır. Ancak web sitenizi hack gibi saldırılara karşı koruyacak gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ve sitenizin gerekli yazılımsal güncellemelerinin yapılması uzmanlık gerektiren bir konudur. U-İnteraktif sunucuları üzerinde barındırılan projeleriniz bir yıl boyunca yazılım ve tasarım hatalarına karşı sınırsız garanti koruması altındadır.Premium Uygulamalar

İhtiyacınız olan tüm uygulamaların kurulumu ve işinize özel kişiselleştirilmesi hizmetini sunuyoruz. Uygulamaların kişiselleştirilmesi ise web sitenizin aradığınız özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır.


WordPress Hosting Taşıması

Başka sunucularda barındırılan WordPress ya da farklı CMS altyapısı kullanan web sitelerinizi kendi sunucularımıza taşıyabilir, mevcut tasarımınızı WordPress altyapısıyla birleştirebiliriz.
Hadi internet sitenizi
birlikte tasarlayalım


Gelin işinizi büyütmek için gerekli olan adımları birlikte atalım.


Ücretsiz Danışmanlık Alın

Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz
diğer hayaller

İnternet teknolojileri ve tasarımları arasında, müşterilerimizin hayalleri ve beklentilerini karşılayan, işini ve müşteri kazanımını kolaylaştıran köprüler kuruyoruz.

Projelerimize daha yakından bakın