Havadan
Fotoğraf ve Video ÇekimiHava Sinematografisi

Havadan hareket eden görüntüler nasıl oluyor da bu kadar etkileyici? Bu aslında insanoğlunun uçma hayalinden kaynaklanmakltadır

Helikopterler gibi konvansiyonel hava araçları, seyir güvenliği için yerden yaklaşık 100 metre yükseklikte olmak zorundadır. Uluslararası İnteraktif Medya‘nın sahip olduğu robotik UAV multikopteri, helikopterlerin elde edebileceği görüntüleri sağlamak için 0 ila 900 metre aralığındaki dilediğiniz yüksekliğe ulaşabilir.
HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ AVANTAJLARI


  • Doğrudan canlı ve görüntülü yayın yapar. Lokasyondaki istemci sayesinde anında onay imkanı sunar.
  • Uçan robotların neredeyse hiç gölgesi yoktur.
  • Uçan robotlar çeviktir ve kapalı arazide ve hatta yoğun yerleşimli kentsel alanlardaki binaların arasında uçabilirler.

Havada çekilen film klipleri sadece sinema ve belgesel gibi prodüksiyonlarla kalmayıp, kurumsal ve spor çekimleri için de giderek yaygınlaşmaktadır. Video ekranlarında canlı yayın, konserler, sanat sergileri, açık hava – kır düğünleri ve diğer büyük çaplı etkinliklerde ambiyans yaratmak amacıyla kullanılmaktadır.

Havadan çekim video sekansları özellikle de şu alanlar için uygundur:

  • Şirket bina ve tesisleri
  • Futbol sahaları ve spor kulüpleri
  • Nişan, Düğün gibi ölümsüzleştirilecek özel anları
  • Etkinlik ve sergiler
  • Oteller, tatil köyleri ve kamp yerleri
  • Konulu parklar ve eğlence parkları
  • Milli, resmi ve bölge parkları

Profesyonel Hava Fotoğrafçılığı

 Uzaktan kumandalı modern multikopter, entegre edilen yüksek çözünürlüğe sahip kamera sayesinde, amacınıza en uygun ve en iyi görsel efektleri elde edebilir.

İster el ilanları ve kataloglar, isterse broşürler veya afişler olsun, havadan çekilmiş fotoğraflar satışları arttırmanın mükemmel bir yoludur.

Bez afiş veya çerçevelenmiş havadan çekilmiş fotoğraflar, evlerde, fuayelerde veya toplantı odalarındaki dekorasyona katkı sağlar.

İster gösterişli, ister bilgi verici, isterse atmosferik olsun, akılda kalıcı havadan çekim görünümleri 1000 sözcüğe bedeldir.

Hava fotoğrafçılığı çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Havadan çekim diğer çekimlere göre olağandışı hava perspektifi bilgi verebileceği gibi, ölçeği gösterir veya atmosfer yaratır.

Havadan çekim fotoğrafları, her zaman akılda kalan, kullanışlı ve göz alıcı birer görseldir.İhtiyacınıza Özel Çözüm Önerileri


 Panoramalar – İnteraktif perspektif

Hava panoramaları izleyicinin her yönü “bir kuş kadar özgürce” görebilmesini sağlar.

Hava panoramaları, çağın gerisinde kalmış 360°C panoramaların aksine, web sayfalarında benzersiz bir etkileşim olanağını sunmaktadır. Panoramalar ufkun ötesinden görünüm sağlamakla kalmaz, daha da önemlisi, doğrudan aşağısını da gösterir.Gelin Sizi Yılların Kalitesi ve
Know How İkilisi İle Tanıştıralım


İşinizi şansa bırakmayan hizmetlerimiz ile tanışmak ister misiniz?


Ücretsiz Danışmanlık İster Misiniz?