SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

Sosyal Medya Pazarlaması

Günümüzde iletişimin en güçlü araçları arasına giren Sosyal Medya platformları, işletmelere hedef kitlelerine özel ve doğrudan ulaşma fırsatı tanımaktadır. Bu iletişim olanağı markanız ile nihayi tüketici arasında bir bağ kurmanıza, bu bağı ve marka algınızı doğrudan yönetmenize, hatta ürün ve hizmetlerinizi doğrudan ya da viral olarak tanıtma fırsatı sunmaktadır. Bu fırsat SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motoru Pazarlaması) olgularına doğrudan ve dolaylı bir şekilde destek olmaktadır. Sosyal Medya Pazarlaması, doğru bir biçimde uygulandığında pazarlama tekniklerinizin verimliliğine doğrudan katkıda bulunacaktır. Organik ilişim (link) oluşturulması konusunda sağladığı katkının yanı sıra, Sosyal Medya Pazarlaması organik tarfik ve marka bilinirliği konusunda da ciddi bir katkı sağlamaktadır.

Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Yüksek değerli sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde ölçülebilir ve gözle görülür sonuçlar alabilir, sosyal medya faaliyetlerinizi anlık takip edebilirsiniz.


Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklam hizmetlerimiz sayesinde işlerinizde ciddi bir ivmelenme yaşayacaksınız. Sosyal medya üzerinden reklam çalışması yaptığımız müşterilerimizin tamamı olumlu sonuç almıştır.


Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Sosyal Medya içeriklerinize ait tasarımı konusunda pazarlama Stratejinize uygun ve çok geniş bir segment dahilinde hizmet sunuyoruz.Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal Medya Pazarlaması ya da diğer bilinen adıyla SMM, internet pazarlama faaliyetlerinin sosyal medya platformları aracılığı ile gerek tıklama ya da gösterim başı maliyet, gerekse viral pazarlama yöntemleri ile birleştirilerek gerçekleştirilmesidir.

Markanızı bilinir kılan, müşteri ve marka arasında aidiyet bağı kuran Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti sosyal medya paylaşımları için hazırlanan görsel, yazılı ve videoların paylaşımının yanı sıra tıklama ve / veya gösterim başına maliyetlendirilen, hedef kitle analizi doğrultusunda planlanan ücretli gösterimleri de kapsamaktadır.
Neden Sosyal Medya Yönetimi?

Müşterilerinizin tamamına yakını Sosyal Medya üzerinde…

Hangi sektörde faaliyette bulunduğunuzdan bağımsız, tüm müşterileriniz Sosyal Medya kullanıcılar arasında. Üstelik bu kullanıcıların 580’inden fazla günlük hatta saatlik olarak faal bir biçimde Sosyal Medya hesapları üzerinde iletişim içerisinde oluyor. Bu noktada kullanıcıları markanızla iletişim halinde tutmak ve göz önünde olmak, müşteri adaylarınız arasında ilk tercih olmak açısından büyük bir öneme sahip durumdadır.

Şirketinizi arayan insanlar var

Şirketiniz bir ürün ya da hizmet sunduğunda, insanların bu ürün ya da hakkında konuşmaya da başlayıp bu ürün ya da hizmetleri alacakları firmaları araştırıyor. Bizim sunduğumuz sosyal medya yönetimi hizmetimiz markanızı konuşan kullanıcıları ile kurumunuz arasında bir iletişim köprü kurmanıza yardımcı olacaktır.

İnsanlar Sosyal Medya üzerinde firmanız hakkında konuşuyor.

Müşterilerinizin sözlerine kulak veriyor olmanız günümüz iş hayatının olmazsa olmazı konumunda. Sosyal Medya Yönetimi Hizmetimiz ile kurumunuzun artıda olduğunuz pozitif yönleri, endişeli kullanıclara iletiyor olacağız.

Şirketiniz işin uzmanlarca yönetilen bir sosyal medya hesabını hak ediyor.

İşletme ve pazarlama yöneticilerinin kendi kurumsal sosyal medya hesaplarını yönetmeye ya da bunun için bir departman oluşturmaya vakti olmuyor günümüz iş hayatında.  Bizim her biri alanında sertifikalı uzmanlarımız sosyal medya tabanlı çalışmalarınızı adınıza yönetmeye talip.


İş Süreçlerimiz


Stratejinin Geliştirilmesi

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Efektif İçerik Tasarımı

Ölçümleme ve Raporlama

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İşletmenizin sosyal medya üzerinde de hak ettiği gibi temsil edilmesi için size özel fikirlerimizi dinlemek ister misiniz?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTER MİSİNİZ?