Arama Motoru OptimizasyonuGoogle’da bulunamayacak site yoktur,

 az SEO vardır…
Search Engine Optimization (SEO)

SEO ya da bilinen adıyla Arama Motoru Optimizasyonu, internet sitenizin Google, YANDEX, Bing ve diğer arama motorları üzerinde arama sonuçlarında ilk sayfalarda organik (yani reklam olmadan) çıkmasını sağlayan işlemlerin tümüne verilen isimdir. Arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmak doğal olarak web sayfanıza daha fazla ziyaretçi getirecek, daha fazla ziyaretçi ise potansiyel müşteri anlamına gelecektir. SEO kapsamı geniş bir işlem olmakla beraber basitçe özetlemek istersek, görsel arama, video arama, akademik arama, haber arama, sanayi odaklı arama sonuçları ile bölgesel arama başlıca türleri arasındadır.İşinizi ve İşletmenizi Bir Sonraki Aşamaya Taşıyalım

SEO hizmetlerimiz her kurumun arama sonucu sıralamasını ve site trafiğini (ziyaretçi sayısını) arttırabilir yapıdadır. Teknik ekibimiz ve içerik uzmanlarımızın KNOW HOW ve çalışma azmi, kurumunuzun ilgili anahtar sözcükle ilk sırala tırmanma yolculuğunun yol arkadaşları olacaktır. İşinize ve projenize özel sonuç odaklı çözümler bizde.Site ve Anahtar Sözcük Analiziniz

İşimizin ilk aşamasında sitenizin ve varsa mevcut anahtar sözcüklerinizin adım adım uygulanan yönergeler eşliğinde analizini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda nihai hedefimiz internet sitenizi ziyaret eden arama motoru yazılımları tarafından değerli bulunan içerik sayesinde o anahtar sözcüklerde daha üst sıralara terfi ettirilmesi olmaktadır. Böylelikle siteniz ve hizmetleriniz daha fazla ziyaretçiye ulaşarak cironuza doğrudan bir artış sağlamaktadır.


Sayfa İçi ve Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa içi ve sayfa dışı arama motoru optimizasyonunda hedeflediğimiz arama kelimelerinizle uyumlu bir içerik ve ilişim (site linki) yapısının oluşturularak içeriklerinizin değerli olduğunun ispat edilmesidir. Arama motoru bir yapay zeka ve kendisine verilen yönergelere göre hareket etmektedir. Bu yönergeleri iyi anlayan ve uygulayan bir SEO partnerizin olması bu arama sonuçlarında rakiplerinizin çok önünde olmanızın anahtarı niteliğindedir.
NASIL YAPIYORUZDA OLUYOR?

Arama Motoru Optimizasyon işlemine başlamadan önce, projenin ve anahtar sözcüklerin doğru anlaşılmış ve kurgulanmış olması, SEO Çalışmanızın sonuç daklı ve şeffaf yürütülmesi gerekmektedir. U-İnteraktif size anahtar teslimi bir hizmet sunarak hedeflenen sürede hedeflenen aşamanın katedilmesine yardımcı olmaktadır.


ANAHTAR SÖZCÜK

Seçilecek anahtar sözcükler, sitenizin arama trendlerine göre bulunabilir olmasını ve nitelikli ziyaretçi trafiğini çekmenize neden olacaktır

SİTENİZİN OPTİMİZASYONU

Sitenizin optimizasyon işlemi, başta Google olmak üzere tüm majör arama motorlarının kriterlerine uygun bir içerik ve anahtar sözcük yapısının düzenlenmesi, sitenizin bu yönergelere göre elden geçirilmesi işlemidir.

İLİŞİM OLUŞTURMAK

İlişim ya da bilinen adıyla link oluşturmak, SEO bilimine göre kaliteli ve sürekli ziyaretçi kazanımı için gerekli eylemlerin arasında yer almaktadır.

RAPORLAMA VE ANALİZ

SEO elde edilen verilen sürekli bir biçimde analiz edilmesi ve analiz sonuçlarına göre aksiyonların alınması üzerine kurulmuş bir çalışma şeklidir. Gerek ilişim trafiği gerekse sosyal medya üzerinden alınan trafiğin değeri ve arama motoru nezdinde kalitesi sürekli bir ölçümleme gerekliliği getirmektedir.


SEO'nun İşletmenize Katkısı Nedir?


Sıralamanın Önemi

Bu yılın araştırmalarına göre ziyaret edilen sitelerin %85'i arama motorları arama sonuçları sayesinde ziyaret edilmektedir.


Başlıca Arama Motorları

İnternet kullanıcıların 96%'i başlıca arama motorları üzerinden (Google, YANDEX, Bing) arama gerçekleştirmektedir.

Efektif Strateji

SEO size seçtiğiniz anahtar sözcükler üzerinden niteliki ve motive olmuş potansiyet müşterilerinizi seçme imkanı tanımaktadır.


342 Milyar Arama Sonucu

2016 senesinin ilk ayında 17.5 milyar aramada 342 milyar arama sonucu görüntülenmiştir.

Ziyaretçi Edinin

SEO altyapısı iyi kurgulanmış siteniz ve düzgün SEO çalışması, ziyaretçi edinmenizi sağlayan etkenlerin başında yer almaktadır.


Müşteri Algısı

Arama motorlarında daha üst sırada yer alan işletmeler, müşteriler tarafından daha ciddi ve başarılı olarak algılanmaktadır.


Yarının Müşterilerine
Ulaşmak İster Misiniz?


Bizim için internet sitenizin yönetimi, işletmenize değer katan bir kazanım olmalıdır. işinize sürekli katma değer katan, prestijli ve aranıldığı zaman kolay bulunabilir bir internet sitesine sahip olmak ister misiniz?


ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları