Zaman içerisinde hantallaşan ve güncelliğini yitiren sitenizi, size yakışan bir sunum haline getirmenin yolları nelerdir?

Büyük umutlarla ve yoğun emeklerle hazırladığınız İnternet siteniz; işletmenizi, hizmetlerinizi, ürünlerinizi ya da sizi artık gerektiği gibi temsil edemiyorsa Uluslararası İnteraktif Medya olarak sitenize özel “Bahar Temizliği” yapabiliriz.

Peki nedir bu bahar Temizliği dediğimiz?

Uluslararası İnteraktif “Bahar Temizliği” hizmetimizde temel gayemiz, web sitenizin sadece görsel olarak yenilenmesi yerine, tasarımda eksik olan mobil cihaz uyumluğu, seo dostu altyapı,  anahtar sözcük ve hedef kitle analizi gibi kriterleri gerektiği oranda eski tasarımınıza sadık kalarak ya da kısmi revizyonlarla elden geçirerek, kurumsal internet sitenizin tasarım, içerik ve yazılımsal altyapısının başta Google olmak üzere “arama motoru dostu web siteler” kapsamında (Google’da kolay bulunabilir) bir yapıya kavuşturulmasıdır.

Böylelikle ürün ve hizmetleriniz, onlara ihtiyaç duyan milyonlarca İnternet kullanıcısının beğenisine sunulmuş olacak.

“Bahar Temizliği” hizmetimizden faydalanan tüm sitelerin alt yapılarını, kolay yönetilebilir bir kontrol paneliyle yeniliyoruz.  Böylelikle web siteniz üzerindeki kontrolünüz size geçiyor ve en ufak güncelleme ya da değişiklik gerektiğinde çalıştığınız tasarımcı firma ya da kişilerin “keyfini” , “uygun zamanını” beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Yapılan bu yenilik sayesinde, sitenizin performansı da artırılmış oluyor.

 Bu sayede internet sitenizde vurgulamak istediğiniz bölüm ya da sayfalara ziyaretçilerin daha kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Sizin için önemli olan bölümlerde içerik görünümlerini zenginleştiriyoruz. Böylece sadece hangi işi yaptığınızdan çok, bu işi nasıl yaptığınıza dair de detaylı bilgilendirmeleri siteniz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyor, ziyaretçinizin sizi ve hizmetlerinizi kolaylıkla anlamasını sağlıyorsunuz.

Uzun lafın kısası, Uluslararası İnteraktif Medya olarak, zaman içerisinde hantallaşan ve güncelliğini yitiren İnternet sitenizin, size yakışan bir sunum haline getirilmesine, sitenizin “Bahar Temizliği”ne talibiz.

Sitenizin yeni görünümünü ve kazanacağı yeni işlevleri konuşmak hem de bir çayınızı içmek üzere sizleri en kısa zamanda ziyaret etmek isteriz.