İŞİNİZE ÖZEL KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İNTERNET SİTELERİ

Kolay Yönetilebilir (CMS)
İnternet Siteleri

İnternet sitenizin içerik ve resimlerini dönem dönem değiştirmek ihtiyacınız ise statik bir İnternet sitesi yerine panel üzerinden erişebileceğiniz ve içeriğini kolaylıkla değiştirebileceğiniz bir altyapıyı tercih etmenizde fayda olacaktır. .  “Content Management System” yani Türkçesi “içerik yönetim sistemi tabanlı internet sitesi” size, çalışanlarınız ya da iş ortaklarınız tarafından sitenize, sunulan kontrol paneli üzerinden, gerek görüldüğünde yeni içeriklerin eklenmesi ya da mevcut içeriklerin üzerinde değişiklik yapılması olanağını tanıyacaktır.  Herhangi bir HTML ya da kodlama bilgisine gerek duyulmaksızın yeni sayfa, ürün, fotoğraf ekleyebileceğiniz gibi adres, telefon değişiklikleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü işlemi kısa sürede ve kimseye bağımlı olmaksızın gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız.Neler Yapıyoruz?

İşinize özel, gereksinimlerinizi %100 olarak karşılayan CMS altyapısında, “Terzi İşi” projeler hazırlıyoruz. “Nasıl bir web sitem olmalı” toplantılarımız neticesinde, işinizin gereksinimleri analiz edilerek, sektörel dinamiklerin de tespitiyle projelendirme aşaması tasarımın tespiti ile davam edecektir.


Hedeflenen Kapsama Birebir Uyan İş Teslimi

İşlevsel CMS Yapısı Kurulumu ve Teknik Desteği

Geniş Kapsamlı CMS Hizmet Çözümleri

Uygun Bütçelere Alınabilecek Profesyonel Hizmet

İnternet Siteniz WEB ve SEO Uyumlu Olsun

20 Yıllık Tecrübe İle İşinize Özel Proje Yönetimi


KEYweb CMS Özelliklerimiz

Kolay yönetilebilir KEYweb kontrol panelimiz size aklınızdan gelen sayfa ve içeriklerin oluşturulması özgürlüğünü verecektir.
İnternet sitenizin içeriklerini dilediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Sınırsız yeni sayfa açabilirsiniz.

Fotoğraf galerileri ekleyebilirsiniz.

Ürün katalogları oluşturabilirsiniz.

Grafikler ve veriler ekleyebilirsiniz.

SSL altyapısı entegrasyonu.

Link ve menülerinizi yönetebilirsiniz.

Herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymazsınız.

Blog yönetebilirsiniz.

Google ve Yandex dostu altyapı.

Sosyal medya hesaplarınızı entegre edebilirsiniz.

``Google Maps`` haritaları ekleyebilirsiniz.Sunduğumuz Hizmetlerden Bazıları

Tasarım ``Tema`` Geliştirme

Size ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel tasarlanan, SEO (Arama Motoru Dostu) ve günümüz web dinamiklerine sahip bir tasarım (TEMA) tasarlayabiliriz.

Özel CMS Programlama

Hazır CMS yapılar işinizi görmüyor mu? Size özel uygulama ya da gerek duyulduğunda size özel CMS oluşturmak bizim işimiz.

Sitenizin Taşınması

Mevcut olan ancak yönetemediğiniz internet sitenizi tasarımını etkilemeden mevcut altyapımıza taşıyarak günümüzün dinamiklerine uygun hale getirebiliriz. Siz arkanıza yaslanın ve işi bize bırakın.
Hadi Projenize Başlayalım


Hedeflerinizi yerine getirecek, kurumsal itibarınıza yakışan, işlevsel ve işinize katma değer katan bir İnternet Siteniz olsun istiyorsanız…


Ücretsiz Danışmanlık Alabilirsiniz

Örnek Projelerimizden Bazıları

Kontrol Panelli Kurumsal İnternet Sitesi” Örneklerimizden Bazılarına Buradan Ulaşabilirsiniz

Daha Yakından Bakın