“ÇÖZÜM ODAKLIYIZ”

BİZ KİMİZ?

1992 Senesinde Uluslararası Tercüme, Reklam ve Bilgi İşlem adıyla faaliyete geçen kuruluşumuz 1996 senesinde bu yana Uluslararası İnteraktif Medya adıyla tasarım, yazılım, hizmet ve “know how” satmaktadır.

Uluslararası İnteraktif Medya olarak dijital ajans hizmeti ile kullanıcı merkezli çevrim içi kurumsal web tasarımı ve sosyal medya uygulamalarının yanı sıra google (SEO) arama motoru optimizasyonu ve google pazarlaması (SEM) hizmetlerinde de size özel çözümlere odaklı bir kurumuz.

Bünyemizde interaktif ve çevrim içi hizmetlerin yanı sıra, dijital medya için bütünleşmiş iletişim çözümleri, kurumsal video tanıtım filmleri, reklam çekimleri, ürün, hizmet ve katalog çekimleri üzerine uzmanlaşmış kadromuzla hizmet vermekteyiz. 2014 yılının başında bu yana ise drone ile havadan video çekimi alanında da kendisini geliştiren uzman ekibimiz ile hizmet vermeye başlamıştır.

Hedeflerinize ulaşmanız için zamandan ve paradan tasarruf ettiren, şeffaf, açık bir hizmet sunuyoruz. Projenize uygun senaryo sunmak üzere gerekli araçları, akıllı ve verimli online ve offline hizmetler olarak çağın gerektirdiği vizyon ile harmanlıyoruz.

Biz dijital bilgi, iletişim ve pazarlama uygulamaları geliştirip size özel tasarımlarla birleştiriyoruz.

TASARIM EKİBİMİZ

Uluslararası İnteraktif Medya çözümlerini kendi bünyesinde sunan bir tam hizmet ajansıdır. Ekibimiz size özel projeleri tasarlarken kullanıcı dostu olması ve işlevsellik kadar çağın tasarım dinamiklerine sahip olmasını en önemli faktörler arasında yer aldığı gerçeğini kabul eder. Bu stratejik üstünlük ile adınıza oluşturulan pazarlama hedefleri, yarattığımız tasarımlar ile paralel sizin için çalışır .YAZILIM EKİBİMİZ

Sektörün ilkleri arasında yer almanın sağlıdığı know how sayesinde, hazır yapılara özel uygulamalar monte edebilen, mobil ve dünyanın dinamiklerine hakim uygulamalar geliştiren yazılım ekibimiz, iOS, Android, BlackBerry OS ve Windows Mobile platformları ile uyumlu çalışan responsive tasarımlar geliştirmektedir.
Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimizden Faydalanın

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler hakkında daha kapsamlı bilgi almak ister misiniz?

Aklınızda ne varsa bize sorabilirsiniz