MOBİL (GSM) PAZARLAMA
Mobil / GSM Marketing

Mobil Marketing, günümüzde cebimizde taşıdığımız ve birer mini bilgisayar halini alan iletişim aygıtlarını birer reklam mecrasına çeviren pazarlama çalışmalarının genel adıdır. Uluslararası İnteraktif Medya size mobil pazarlama kampanyalarınızın oluşturulması ve yönetilmesi aşamalarında “tam hizmet ajansı” konsepti ile anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
Sunduğumuz Hizmetler


Çevrimiçin (Online) Pazarlama faaliyetleri arasında muteber bir yer edinmiş Mobil Pazarlama, özellikle son yıllarda hızla artan mobil iletişim cihazı kullanan kullanıcı sayısı ve akıllı telefonların neredeyse herkesin cebine, hem de çifter çifter girdiği bir coğrafya üzerinde pazarlama faaliyetleri arasında olmazsa olmaz konumuna yükselmiştir. Günümüzde mobil pazarlama bütçelerei gün geçtikçe artmaktayken bu mecrayı pas geçmek olamazdı.


Cep Telefonu Uygulamaları

Pesponsive (Her mobil cihaza uyumlu) HTML5 ve CSS3 altyapılarında ihtiyaçlarınıza uygun Android ve IOS tabanlı uygulamalar geliştiriyoruz.Mobil Websiteler

Tam Hizmet ajansı konseptimizle anahtar teslimi hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda Mobil site tasarımı, strateji geliştirme ve Akıllı telefon uygulama tasarımlarını sunmaktayızSMS Marketing

Our Enterprise SMS Marketing Platform designed for your business, allows marketers to instantly communicate and engage customers on the go.

Neler yapıyoruz?

Uluslararası İnteraktif medya pazarda tanınan ve güvenilen bir mobil pazarlama çözüm ortağıdır. Türkiye ve Avrupa’da faaliyet gösteren bir çok markanın pazarlama çözüm ortağı konumundadır. SMS, MMS, mobil internet siteleri, web, ses , kare kodlar ve e-posta pazarlaması gibi birçok segmentte hizmet veriyoruz.


Mobil pazarlama hizmetlerimiz

 

  • Mobil Websiteleri
  • Kısa Mesaj Pazarlama Çalışmaları
  • Mobil Arama Kampanya Yönetimi
  • Mobil Ticaret
  • 2D Barkod/QR (Kare) Kodlar
  • Mobil Uygulama (IOS / Android App Development) Geliştirme
  • Mobil Pazarlama FaaliyetleriGelin Sizi Mobil Pazarlama
Dünyasıyla Tanıştıralım


İşinizi büyütecek pazarlama yönetimi yardımlarımız ile tanışmak ister misiniz?


Ücretsiz Danışmanlık İster Misiniz?