TIKLAMA BAZLI REKLAMLAR

Tıklama Bazlı Reklam Nedir?

PPC pay-per-click ya da Türkçe karşılığı olan TBM tıklama-başına-maliyet kapsmlı reklam çalışmaları, internet pazarlama çalışmaları dahilinde reklam verenin reklam çalışmasının her tıklama için belirlenen limitler üzerinden ücretlendirilmesi esasına dayalı bir pazarlama modelidir. Bu sayede doğru kurgulanan stratejiler sayesinde ziyaretçilerin satın alma yolundaki en önemli adımı olan site ziyareti sağlanmış olup organik trafiğin yanı sıra nitelikli bir trafik internet sitenize ulaşmış olmaktadır.

TBM reklam çalışmaları anahtar sözcük ya da sponsor bağlantılar aracılığı ile sattığınız ürün ya da hizmetlere doğrudan ya da dolaylı ihtiyaç duyan nitelikli trafiği landing page adını verdiğimiz ilgili sayfalara yönlendirecektir.
TBM (ADWORDS) Yönetimi 

Google AdWords ve Bing Ads gibi reklam platformları işinize değer ve verimlilik katmak adına önemlidir. TBM temalı reklam çalışmaları konusundaki uzmanlığımız hem bütçenizin doğru oluşturulması, hem de verimli yönetilmesi açısından büyük önem kazanmaktadır. Bu konuda ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek işinize özel çözümler sunarak marka ve ürün bilinirliği ile hedeflenen satış grafiğini yakalamaktayız.TBM Kapsamlı Hizmetlerimiz


TBM Optimizasyonu

TBM süreçlerimiz daha İnternet sitenizin tasarımı aşamasında başlamaktadır. Akabinde hedefleriniz ve sonuca gidecek metot ve stratejiler oluşturulmaktadır. Uluslararası İnteraktif Medya Tıklama başına maliyetli reklam çalışmalarında 15 yılı aşkın deneyimi ile çözüm ortağınız olmaya aday.


Bing Ads

Windows işletim sistemiyle birlikte gelen bu arama motoru düşündüğünüzden de fazla kullanılmaktadır. Ad uzmanlarımız bu platformda da hedef kitleniz tarafından bulunabilir olmanız için gerekli çalışmaları kurumunuz adına gerçekleştirecektir.Sosyal Medya Reklamı

TBM kapsamlı sosyal medya reklam kampanyalarınız için güvenilir ve ne yaptığının, niye yaptığının farkında olan bir çözüm ortağı ile çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uluslararası İnteraktif ücretli sosyal medya kampanyalarınızı hedef kitlenizin beklentileri doğrultusunda oluşturup yönetmektedir.


Görsel Reklamlar

Görsellerden ya da eski adıyla banner diye adlandırılan reklam çalışmalarınız için size ihtiyaç duyduğunuz gerekli tasarım ve strateji desteğini sunuyoruz. Böylelikle ürün ve hizmetlerinizi arayan hedef kitlenize yönelik tutundurma çalışması yapmış olursunuz.Google AdWords

Arama motorlarının amiral gemisi konumundaki Google üzerinde organik sonuçların yanı sıra hedeflenen bütçe aralığında TBM kriterlerine göre de bulunmamız mümkün. Bizimle çalışmak size para ve zaman kazandırırken hedeflerinize ulaşmanın konforunu sunacaktır. Siz siparişlerinize odaklanın yeter.


Tutundurma Çalışmaları

İnternet sitenizi bir kez ziyaret etmiş kullanıcıları hedefleyerek cironuza doğrudan etki edebileceğinizi biliyor musunuz? Tutundurma çalışmaları konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.


TBM bazlı çalışmalarımıza ait iş süreçlerimiz

Tıklama Başına Maaliyet (TBM) interaktif mecra reklamcılığı hizmetlerimiz ekte yer alan kapsamda sunulmaktadır:

  • TBM arama kampanyası oluşturmak
  • Anahtar sözcüklerin tesbiti ve oluşturulması
  • Reklam yönetimi
  • Kampanya oluşturulması
  • Arttıma yönetimi
  • Landing page oluşturulmaso ve yönetimi
  • Kampanyanın yönetimi ve analiziŞeffaflık

Aylık bazda kampanyalarımıza ait figürlerin, anahtar sözcüklerin ve tıklanma oranları hakkında açık ve şeffaf bir  raporlama prensibimiz vardır. bahse konu anahtar sözcüklerin gelişimi hakkında da bilgi içeren ve seo gelişiminizi de takip edebileceğiniz bu raporlar sonrasında ihtiyaç olması durumunda pazarlama ekibiniz ile saatlik telekonferanslar orgazie ediyoruz.

Bu sayede ekibinizi gelişim ve diğer süreçler hakkında up to date tutuyoruz.

Nette bulunmak
hiç bu kadar kolay olmamıştı


Size işlerinizi ölçülebilir bir biçimde büyütmek için yardımcı olmak istiyoruz


Bize ulaşın