DİJİTAL MARKA YÖNETİMİ
Dijital Marka ve İtibar Yönetimi

İş hayatınızda itibarınız her şeyinizdir. Sosyal medya ve Foursquare ya da YELP tarzı inceleme siteleri sayesinde online marka itibarınızı kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.

Ancak burada gözden sıkça kaçırılan bir husus mevcut. Sanal alem çok hızlı hareket eder ve atılan bir kaç hatalı adımla kendinizi ve itibarınızı bir anda yerle bir edilmiş bulmanız, bazen beş yıldızlı yorumlar almanızdan bile daha hızlı gerçekleşebilmektedir.


Uzmanlıklarımız

Değişik işletme ve kişilerin birbirinden farklı itibar yönetimi kavramları ve ihtiyaçları olduğunun farkındayız. Ekibimiz, proje başında düzinelerce itibar yönetimi modelini araştırıp gözden geçirerek size ve işletmenize en uygun olanı ile karşınıza çıkacaktır. Devlet kurumları, politikacılar, sanatçılar, basın mensupları ve iş adamlarından değişik sektörlere değin oluşan geniş bir portfolyo ya hizmet sunmaktayız.

Size özel sunduğumuz hizmetlerimiz sadece halkla ilişkilerle sınırlı kalmayarak spesifik ürünlerin satın alma güdülerine kadar devam etmektedir. Toplum algısı günümüz dünyasında hayati bir öneme sahip olmakla birlikte birincil önceliğimiz tüketicileri ürün ya da hizmetinizi satın almaya motive eden olgulardır.


Bizi Farklı Kılan Özelliklerimiz Nelerdir?

Halihazırda devam eden bir online itibar yönetimi sorununuz mevcutsa, danışmanlarımız sizi bu sorundan kurtararak araç ve aksiyonları alarak, arama motorlarından ilgili sonucu kaldıracak adımları yerine getirebilir.

Eğer markanızla ligli bir sorun yaşamadıysanız, itibar yönetimi yazılımı ile koordineli çalışarak markanız hakkında neler konuşulduğunu takip ediyor olacağız.
İtibarınız ve Dijital Markanız
Bizimle Emin Ellerde


Önceliğimiz işlevsellik, kullanılabilirlik ve internet sitenizin ticari bir varlık gibi yönetilmesini sağlamaktır. Bundan sebep içeriğinizi ve tasarım yapınızın kullanıcı dostu, bu sayede ziyaretçilerinizin aradıkları içeriğe hızlı ve sonuç odaklı bir biçimde ulaşmalarını sağlamaktayız.

Dijital markanız ve online itibar yönetiminiz bizimle emin ellerde…


BİR BİLENE SORUN