360° Sanal Tur Çekimi

 360 DERECE SANAL TUR

 360° Sanal Tur Çekimi özünde 3 boyutlu ve aynı anda panoramik olarak çekilen fotoğrafların özel bir yazılım aracılığıyla birleştirilmesi ve bu sayede mekanınıza gelmemiş web site ziyaretçilerinize en ince ayrıntısına kadar mekanınızı tanıtma fırsatı veren bir uygulama çeşididir. 

360 derece fotoğraf çekimi ile artık istediğiniz mekanda 3 boyutlu gezebilmenin özgürlüğünün yanı sıra, sunduğunuz ürün veya hizmetleri bu gezinin bir parçası haline getirebilirsiniz.

 Sanaltur uygulamaları sırasında ziyaretçileriniz diledikleri yere gerçekçi bir üç boyutlu açıdan bakabilir olması, sanal ortam üzerinden kolay yüklenilebilir boyutta olması,bundan sebep mobil cihazlardan görüntülenme sırasında gerek kota, gerekse açılma hızı açısından art değer yaratmaktadır. 

360 derece fotoğraf çekiminin panoramik fotoğraf çekimi ile harmanlanması sonucunda gerçekleştirilen Sanal Tur Fotoğraf Çekimi sırasında sahnelerin üzerine yerleştirilebilen interaktif geçiş noktaları ile bir sonraki mekan ya da alana kolayca geçilebilmekte, mekan sayısında bir sınırlama yaşanmamaktadır. 
Aynı mekan içinde birden fazla Panaromik Sanal Tur çekimi ile ziyaretçileriniz işletmenizi sanki oradaymışcasına kolayca gezebilecektir.

Mekan veya işletmelerinizin dünyanın her yerinden kolayca gezilebilmesini sağlayın.

 Panoramik çekilen fotoğrafların özel bir çalışma ile birbirine eklenmesi bu hizmet, çok farklı uygulamalara imkan veriyor. Mouse, klavye ya da dokunmatik ekranı kontrol ederek görüntülenen mekanın içinde sağa sola yukarı ya da aşağıya gezebiliyor,  gördüğünüz herhangi bir nesneyi yakından inceleyebiliyor, bulunduğunuz bir alandan başka bir alana zahmetsizce geçebiliyorsunuz.

Ziyaretçilerinize sanki oradaymış gibi hissiyatını yaşatan 360 derece sanal tur, mekanınızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanız için size büyük, kaliteli bir görsel kolaylık sağlıyor.

Sanal Tur Çekimi hakkında daha kapsamlı bilgiye blog sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.